فلزیاب واینترنت

سلام دوستان در این مبحث میخوام در مورد سایتها وفروشندگان فلزیاب که سایت و  وبلاگ دارند کمی حرف بزنم و شما را با مسایلی چند آگاه کنم دوستان اگر کسی آشنایی با فلزیاب نداشته باشد وبخواد تحقیق کنه که چه بخره اولین موردی که به ذهنش خطور میکنه اینترنت است معمولا هر کارخانه سازنده فلزیاب سایتی برای معرفی فلزیابها و اطلاع رسانی داره کارخانه هایی مانند او کی ام- لورنز- مین لب-نوکتا- و.... در ایران هم این کارخانه ها بعضا نماینده دارند ولی نکته جالب اینست که به هر شماره ای که تو اینترنت در مورد فلزیاب میبینی زنگ میزنی هر فلزیابی که بخوای بگیری فورا میگن که اره بابا ما نماینده همان شرکت هستیم دوستان دقت کنید گول اینها را نخورید برای فهمیدن درستی یا نادرستی ان به سایت اصلی  کارخانه سازنده مراجعه کنید که در قسمت نمایندگان شرکت میتوانید ببینید که نماینده آن شرکت یا کارخانه کی است این از این !حالا مورد دیگر که باید توجه کنید تطبیق شماره سریال پشت دستگاه با کارخانه است قبل از خرید تاکید میکنم قبل از خرید از فروشنده بخواهید که شماره سریال دستگاه را برای کارخانه ایمیل بزند اگر کارخانه آن شماره سریال را تایید کرد بدانید که دستگاه اصل است خیلی مواظب باشید تقریبا کشور چین از همه نوع دستگاههای مشهور دنیا را تولید میکند مواظب باشید چینی اش را نخرید چون کارایی نخواهد داشت .

 

کاتولوگ دستگاه:

 

دوستان در مورد کاتولوگ دستگاهها هم عرض کنم که زیاد به تعریف و توصیف دستگاه توجه نکنید فلزیاب به حرف نیست به عمل است اخیرا من یک سی دی از یک فلزیاب میدیدم که جلو دوربین یک فلزیاب فلز30*30 را در3متر به راحتی میزنه یکی ازدوستان آنرا خریده بود به سراغش رفتم خودم به روش همان فیلم تست کردم میدونید نتیجه چی بود همان فلز30*30 را در 70سانتی متری زد در مطالب قبلی عرض کردم فلزیاب را فقط وفقط با تست زیر خاک بخرید .

 

ترفندهای فروشندگان:

 

با هر فروشنده ای که تماس بگیری وبگی آقا شما چطور تست میدید میگه توی دفتر شرکت! میدونید منظورش چیه؟ منظورش اینه که توی دفتر فلزیاب را روشن میکنه که بدانی فلزیاب خراب نیست و هیچ تستی نمیده که بدانی چقدر میزنه. یا فروشندگان معمولا فروشندگان یک فلزیاب را غول فلزیابی معرفی میکنه مثلا میگه این فلزیاب دیگه حرف نداره پر فروشترین فلزیابی است که ما داریم هر ماه اینقدر ازش میفروشیم مثلا خواستید امتحان کنید به یکی زنگ بزنید که محصولات شرکت okm   را میفروشه اگر بهش بگی به نظر شما کدام را بخرم خوبه شک نکنید که میگهexp4000 را بخرید نمیدانم چرا با انکه بعداز اون  exp5000 امده ولی خود فروشندگان 4000را پیشنهاد میکنند به هر حال دوستان تا کارایی یک فلزیاب ثابت نشد سراغش نرید موفق باشید./

/ 0 نظر / 6 بازدید